8 8000 700 555 Call center
каз
Рус
Қаз
Eng

Серіктестерге

Қазақстан бойынша аймақтық және сауда өкілдеріне

  • Астана

    Астана қаласы бойынша супервайзер Данияр Бейсенов +7 702 777-00-13 daniyar.beisenov@raimbek.com
  • Алматы

    Алматы төңірегінде сату бойынша Директор Игорь Самойлов +7 701 959-56-95 Igor.Samoilov@raimbek.com
  • ШЫҒЫС ҚАЗАҚСТАН

    Аумақтық менеджер Жүнүсов Марат +7 701 963-14-00; +7 777 985-65-66 Marat.Zhunusov@raimbek.com
    Семей, Аягөз, Үржар қалалары бойынша супервайзер Виталий Биюн +7 705 873-80-74; +7 701 916-16-02 Vitaliy.Biyun@raimbek.com
    Өскемен, Риддер, Зыряновск қалалары бойынша супервайзер Александр Водянов +7 705 500-52-43 Alexandr.Vodyanov@raimbek.com
    Павлодар, Екібастұз қалалары бойынша супервайзер Кирилл Толстых +7 777 450-87-57 Kirill.Tolstykh@raimbek.com
  • СОЛТҮСТІК ҚКАЗАҚСТАН

    Аумақтық менеджер Евгений Заводчиков +7 701 516-04-61 Evgeniy.Zavodchikov@raimbek.com
    Петропавл қаласы бойынша супервайзер Дмитрий Кузовков +7 775 103-51-70; +7 777 607-77-94 Dmitriy.Kuzovkov@raimbek.com
    Көкшетау, Щучинск қалалары бойынша супервайзер Сергей Двоянов +7 701 526-88-10 zunamikz@mail.ru
    Қостанай. Рудный қалалары бойынша супервайзер Николай Пигаль +7 701 516-03-69; +7 777 119-88-26 Nikolay.Pigal@raimbek.com
    Қарағанды, Жезқазған, Балқаш қалалары бойынша супервайзер Евгений Краузе +7 705 322-22-93 Evgeniy.Krause@raimbek.com
    Астана, Степногорск қалалары бойынша супервайзер Данияр Бейсенов +7 702 777-00-13 Daniyar.Beisenov@raimbek.com
  • ОҢТҮСТІК ҚАЗАҚСТАН

    Тараз қаласы бойынша супервайзер Ғани Айдаров +7 777 117-41-14 Gani.Aidarov@raimbek.com
    Шымкент, Түркістан қалалары бойынша супервайзер Дмитрий Мельников +7 701 990-11-80 dima_melnikov80@mail.ru
    Талдықорған, Жаркент қалалары бойынша супервайзер Талғат Өтегенов +7 701 757-48-18; +7 707 808-57-49 Talgat.Utegenov@raimbek.com
    Қызылорда, Байқоңыр қалалары бойынша супервайзер Рустам Гаипов +7 771 506-59-19 Rustam.Gaipov@raimbek.com
  • БАТЫС ҚАЗАҚСТАН

    Атырау, Құлсары қалалары бойынша супервайзер Әнуар Қадыров +7 701-957-16-50 Anvar.Kadyrov@raimbek.com
    Орал қаласы бойынша супервайзер Анатолий Иночкин +7 775 906-42-20; +7 701 537-74-59 Anatoliy.Inochkin@raimbek.com
    Ақтау, Жаңаөзен қалалары бойынша супервайзер Марат Нуреев +7 705-505-86-87 m.nureev81@mail.ru
    Ақтөбе қаласы бойынша супервайзер Константин Ильясов +7 702 911-38-00 Konstantin.Ilyassov@raimbek.com