Серіктестерге

Қазақстан бойынша аймақтық және сауда өкілдеріне

  • Алматы

    Алматыда сату бойынша директор Александр Декань +7 701 765-78-20 Alexander.Dekan@raimbek.com
    Алматы облысындағы өнімдер Ербол Рахашов +7 776 681 20 20 yerbol.rakhashov@raimbek.com
    HoReCa Call Center +7 727 330-45-09 (03)
    Экспорт бойынша директор Матвей Животовский +7 777 715-66-65 Matvey.Zhivotovskiy@raimbek.com
    Сату бойынша өңірлік директор (СОЛТҮСТІК, БАТЫС) Евгений Заводчиков +7 777 716-04-61 evgeniy.zavodchikov@raimbek.com
    Сату бойынша өңірлік директор (ШЫҒЫС, ОРТАЛЫҚ, ОҢТҮСТІК) Владимир Старицин +7 707 821-77-25 Vladimir.Staritsin@raimbek.com
  • Астана

    Аумақтық директор Өтеген Омаров + 7 701 999-37-10 utegen.omarov@raimbek.com
  • ШЫҒЫС ҚАЗАҚСТАН

    Аумақтық директор (Павлодар) Кирилл Толстых +7 777 450-87-57 Kirill.Tolstykh@raimbek.com
    Аумақтық директор (Семей) Бауыржан Имажанов +7 777 145-07-05 Baurzhan.Imazhanov@raimbek.com
    Аумақтық директор (Өскемен) Анар Дюсупова +7 705 100-27-24 Anara.Dyusupova@raimbek.com
    Аумақтық директор (Қарағанды) Марат Нүреев +7 705 505-86-87 Marat.Nureev@raimbek.com
  • БАТЫС ҚАЗАҚСТАН

    Аумақтық директор (Ақтау) Сергей Назыров +7 701 760-19-23 Sergey.Nazyrov@raimbek.com
    Аумақтық директор (Орал) Анастасия Ильина + 7 705 802-98-20 A.Trishkina@raimbek.com
    Аумақтық директор (Ақтөбе) Айгүл Қадыржанова +7 747 324-56-02 +7 701 554-82-04 Aigul.Kadyrzhanova@raimbek.com
    Аумақтық директор (Атырау) Вячеслав Бақтығалиев +7 701 764-74-57 Vyacheslav.Baktygaliyev@raimbek.com
  • СОЛТҮСТІК ҚАЗАҚСТАН

    Аумақтық директор (Қостанай) Николай Пигаль +7 777 119-88-26 Nikolay.Pigal@raimbek.com
    Аумақтық директор (Петропавл) Дмитрий Кузовков +7 777 607-77-94 Dmitriy.Kuzovkov@raimbek.com
    Аумақтық директор (Көкшетау, Щучинск, Атбасар) Сергей Двоянов +7 701 526-88-10 Sergey.Dvoyanov@raimbek.com
    Аумақтық директор (Павлодар, Екібастұз) Кирилл Толстых +7 777 450-87-57 Kirill.Tolstykh@raimbek.com
  • ОҢТҮСТІК ҚАЗАҚСТАН

    Аумақтық директор (Қызылорда) Рустам Гаипов +7 771 506-59-19 Rustam.Gaipov@raimbek.com
    Аумақтық директор (Тараз, Жамбыл облысы) Ғани Айдаров +7 777 117-41-14 Gani.Aidarov@raimbek.com
    Аумақтық директор (Шымкент) Алексей Пак +7 701 733-56-86 Alexey.Pak@raimbek.com